[Świat] Plany na przyszłość Kojima Productions

Hideo Kojima, twórca między innymi serii Metal Gear Solid, po zakończeniu współpracy pomiędzy nim, a Konami, założył własne studio, które nazwał nieskromnie Kojima Productions. Fani na całym świecie z utęsknieniem wyczekują kolejnej gry stworzonej przez Hideo. Jednakże ich oczekiwania nie zostaną zaspokojone w najbliższym czasie. Niedawno opublikowany został kolejny odcinek Hideo Tube, w którym artysta rozmawia na rozmaite tematy. Ku rozczarowaniu rzeszy ludzi Kojima stwierdził, że za wcześnie jest aby mówić cokolwiek o jakichkolwiek produkcjach jego studia. Powiedział, że firma jest w początkowym stadium rozwoju. Poszukiwane są ambitne osoby, pełne pasji i zapału. Hideo mówi, że nie szuka zwykłych pracowników, a raczej członków zespołu, którzy wspólnymi siłami stworzy arcydzieło. Ten proces zapewne zajmie jeszcze sporo czasu, więc fani muszą uzbroić się w cierpliwość.


Sora

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.