[Świat] Plany firmy Capcom na najbliższy czas

Gra Resident Evil Revelations 2 w nakładzie ponad milion egzemplarzy trafiła do Japonii, Ameryki Północnej oraz Europy. Dane pochodzą od samego wydawcy.

Gra rozpoczęła się w formie epizodycznej w lutym na platformach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, oraz PC. Raport pokazuje również, że w sprzedaży Monster Hunter 4 ostatecznie przekroczył 3,4 milionów na całym świecie. Tytuł na platformę 3DS o którym można ostatnio usłyszeć pnie się na szczyt. Na zachodzie przekroczył trzy miliony sprzedanych egzemplarzy.

Jeśli chodzi o przyszłe tytuły firmy Capcom, wydawca zapowiada, że ma nadzieję na sprzedaż 2.500.000 egzemplarzy niedawno ogłoszonego Monster Hunter’a na wcześniej wymienioną platformę 3DS oraz spodziewa się także sprzedaży 2 milionów kopii Street Fighter’a V na Play Station 4 oraz na PC.


Bejeden

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.