[Świat] Osama Bin Laden – terrorysta, gracz i miłośnik anime

Osama Bin Laden od ataku 9 września 2001 roku był numerem jeden wśród poszukiwanych. Poszukiwania skończyły się w maju 2011 roku, gdy wojsko amerykańskie najechało na jego kryjówkę w Pakistanie.

Wśród ostatnio ujawnionych dokumentów CIA można znaleźć informacje na temat przedmiotów, jakie Osama posiadał w swoim domu. Wśród mniej spodziewanych rzeczy na dysku twardym jego komputera znalazły się kopie filmów animowanych takich jak Antz, Auta, Kurczak Mały czy Final Fantasy VII, serial Tom i Jerry, amatorskie filmy i gry pornograficzne, gry emulowane z konsol, między innymi GTA: Chinatown Wars i Animal Crossing, a także seriale anime Naruto, Bleach, Dragon Ball czy mniej popularne Devil May Cry (oczywiście z napisami po arabsku).


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.