[Świat] Gorączka na Pokemon Go przemija

Szał na popularną ostatnio grę mobilną Pokemon Go powoli opada. W ostatni wtorek gra przestała być najpopularniejszą grą na iPhone, po 74 dniach na pierwszym miejscu – została zastąpiona przez “Clash Royale”, znaną i lubianą grę bitewną. Jeszcze 11 lipca gra miała aż 1,7 miliona odsłon – porównując to z wynikami z 7 września, liczba ta spadła aż o 98 %. Oczywiście, ogromna liczba ludzi wciąż gra w Pokemony. Badania wykonane przez firmę Annie App podają, że 1 na 10 właścicieli smartfonów wciąż są aktywnymi graczami. Fabien-Pierre Nicolas, członek Annie App tłumaczy, że pomimo nagłego spadku popularności, Pokemon Go i tak osiągnęło ogromny sukces i stało się społecznym fenomenem.

 


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.