[Świat] DLC do Rocket League!

Rocket League miał premierę 7 lipca tego roku i jest kontynuacją gry Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars. W Rocket League poruszamy się futurystycznymi samochodzikami z napędem rakietowym, którymi gramy w specyficzną odmianę piłki nożnej. Jesteśmy zamknięci na arenie wyglądającej jak boisko piłki nożnej gdzie gracze poruszający się zabawnymi pojazdami muszą wbić wielką piłkę do bramki przeciwnika. Fani tej gry doczekali się DLC gdzie mogą się cieszyć takimi dodatkami jak nowe pojazdy bojowe w stylu Mad Max’a, farby, boosty, czy felgi. Nawet jeśli uznamy że dodatek nie powala na kolana to cena w wysokości 3,99 € na Steam (biorąc pod uwagę ceny na Steam) sprawia, że możemy śmiało się w niego zaopatrzyć!
Dobrej zabawy w świecie rakietowych samochodów!


Gawello

 

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.