StarFest

W ostatnich latach fantastyka stała się jednym z najważniejszych części kultury, oferując dzieła skierowane zarówno do szerokiej publiczności, jak i do pasjonatów czy najbardziej wymagających odbiorców. Popkultura, przejawiająca się w książkach zaglądających do nowoczesnych mieszkań i domów, w długo wypatrywanych premierach filmów czy komiksów, w pasjonujących grach i serialach namiętnie oglądanych na platformach streamingowych, stała się ważną częścią życia kolejnych pokoleń. Fantastyczna kultura napędza wyobraźnię i stanowi platformę międzypokoleniową, gdzie każdy znajduje coś dla siebie.

Taki właśnie jest StarFest: urzekający różnorodnością, nęcący powabem i atrakcyjnością, kroczący ku gwiazdom. Wyluzuj i baw się razem z nami na wielkim lubelskim festiwalu!

Wśród miłośników książek, komiksów, seriali, filmów i gier znajdziesz bratnie dusze, spędzisz wspaniale czas i będziesz długo wspominać spędzone tu chwile. Krążąc między atrakcjami, zafascynujesz się kolorytem przestrzeni, feerią pięknych strojów i gwiazdami, które zeszły na ziemię, by zaszczycić StarFest 2022 swą obecnością.

StarFest to trzydniowa impreza, w trakcie której odbędzie się około 400 wydarzeń związanych z szeroko pojętą fantastyką i popkulturą, a wśród nich:

  • spotkania z fantastycznymi gwiazdami popkultury,
  • prelekcje, wykłady i panele dyskusyjne podzielone na bloki tematyczne: literacki, popularno-naukowy, popkulturowy, sci-fi, gry fabularne i varia;
  • konkursy, turnieje, warsztaty, pokazy, koncerty, projekcje filmów;
  • wszelkiego rodzaju gry: komputerowe, konsolowe, planszowe, karciane, bitewne i fabularne;
  • stoiska handlowe i tematyczne;
  • przedstawienia, prezentacje, pokazy tańca, walki na białą broń.

Starfest to miejsce połącznia twórców świata fantasy oraz popkultury z odbiorcą, podczas festiwalu spotykasz wiele znanych  twarzy ze świata internatu jak Grupa Filmowa Darwin, Leszek Cibor z kanału Przeciętny Człowiek w Świecie Nieprzeciętnych Idei czy Michał Skubida oraz ze świata fantasy takich jak Łukasz orbitowski, magdalene kozak czy Andzrzeja Pilipiuka. 

Impreza odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2022 roku w obiektach Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11. 

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej: https://www.starfest.pl/pl

Warto zajrzeć również pod następujące adresy:
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/641476773916364?ref=newsfeed

Facebook: https://www.facebook.com/festiwal.starfest

Instagram: https://www.instagram.com/festiwal.starfest/


Radio AOI oświadcza, że nie jest autorem powyższego tekstu. Artykuł sponsorowany jest publikowany w ramach współpracy podjętej z Organizatorem wydarzenia.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.