[Stany Zjednoczone] 83-letnia Koreanka zaatakowana na ulicach Los Angeles!

W dniu 3 lutego, NBC LA opublikował na swojej stronie na Facebooku film, w którym został przedstawiony atak na 83-letnią Koreankę na ulicach Los Angeles.
Na nagraniu możemy zauważyć jak sprawczyni owego czynu podbiega do starszej kobiety, następnie przewracając i dociskając ją do ziemi, zaraz po czym ponownie biegnie przed siebie. Jednakże dzięki ingerencji jednego ze świadków zdarzenia, który rzucił się za nią w pogoń, została zatrzymana i aresztowana. Początkowo uznano, że Alexis Duvall kierowała się wyłącznie nienawiścią, przed dokonaniem ataku krzycząc „White Power!”, jednak później wyszło na jaw, że kobieta jest bezdomna oraz ma problemy psychiczne.
Poza raną na czole wielkości jednego cala, paroma zadrapaniami i złamanymi okularami, staruszka nie doznała żadnych większych obrażeń, natomiast jej napastniczka została skazana na zapłatę grzywny w wysokości 50 tysięcy dolarów.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.