[Recenzja] Gentelman vs Gangnam Style – który lepszy?

PSY- GENTLEMAN

Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek monumentalnie przekroczył granicę kiczu i głupoty – i w ogóle wszystko, co się mieści w tego słowa znaczeniu – to Park Jae-Sang, bo tak właściwie nazywa się raper, który króluje na samym szczycie popularności kpopu poza Koreą Południową. W„Gentleman” wykorzystano wszystkie znane nam schematy z „Gangnam Style”. Prosta, ale potwornie głupia i kiczowata piosenka z jeszcze durniejszym teledyskiem ma szansę? NIE! Ona podbije świat, a co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Mocno podrasowany i mięsisty bit pozwolił PSY’woi po raz kolejny zdominować parkiety na całym świecie.

Wyświetlenia; 406 490 066

Łapki w górę;  2 371 146  

Łapki w dół; 440 407

PSY- GANGNAM STYLE

Jeden z hitów roku 2012! Większość ludzi uważa go za udany, jednak niektórzy poprzez taniec, nie są nim zachwyceni. Dla tych co chcą się nauczyć, tańczyć GANGNAM STYLE – polecam skorzystać z instrukcji, którą dał nam PSY :

PSY zdradza o co chodzi w GANGNAM STYLE. Naczelną zasadą tego stylu tanecznego jest: “Wyglądaj z klasą, ale tańcz kiepsko”.

A teraz jak tańczyć? Banalnie – wszystko rozkłada się na cztery części. Raz – prawa noga, dwa – lewa noga, trzy – prawa noga i cztery – znowu prawa noga. Do tego ręce – złożone, luźno, tak jakbyście jechali na niewidzialnym koniu. A później – robimy lasso.  Nie jest to wcale trudne ! 🙂

Wyświetlenia; 1 643 266 016

Łapki w górę;  7 613 945     

Łapki w dół; 800 170

[Autor: Shiina]

 

 

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.