Premiera Love Live! Superstar!!

Na oficjalnym koncie twitterowym franczyzy Love Live! ogłoszono w piątek 28 maja, że nowe anime Love Live! Superstar!! będzie miało swoją telewizyjną premierę na kanale NHK E-tele 11 lipca o 19:00 lokalnego czasu.

Nowa grupa idolek o nazwie “Liella” która występować będzie w anime, zadebiutowała swoim pierwszym singlem “Hajimari wa Kimi no Sora” (Początek jest Twoim niebem) 28 lutego b.r. Piosenka pojawiła się również w wersji 2D w mobilnej grze Love Live! School Idol Festival ALL STARS 7 kwietnia. Tego samego dnia ukazał się również muzyczny singiel anime przedstawiający tę piosenkę. Debiutancki event grupy idolek miał miejsce 6 maja.

Oficjalna strona internetowa anime tak opisuje nową serię:

Liceum dla dziewcząt Yuigaoka jest nowo założoną szkoła, mieszczącą się pomiędzy dzielnicami Tokyo Omotesando, Harajuku i Aoyama. Historia skupia się na pierwszym roczniku uczennic. Bez wyższych klas, absolwentów oraz reputacji jest to szkoła pełna niewiadomych.

Pięć dziewcząt, pomiędzy nimi Kanon Shibuya, spotykają się z fenomenem szkolnych idolek. Kanon podejmuje decyzję “Kocham śpiewać. Chcę swoimi piosenkami przywołać coś do życia!”. Nowa gwiazda dopiero wschodzi, leczu towarzyszących jej uczuć i emocji jest wiele. Przyszłość jest niejasna i pełna możliwości dla tych dziewcząt i ich nowych historii, w których każda z nich chce rozpocząć coś nowego, dokonać czegoś niemożliwego.

Za nową serię odpowiedzialny jest team znany nam z kreacji poprzednich tytułów z franczyzy Love Live! Już teraz są oni chwaleni za kolejne oryginalne dzieło.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2021-05-28/love-live-superstar-anime-premieres-on-july-11/.173329


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.