“Powrót F” – nowy film sagi Dragon Ball Z

Wiadomość ta zapewne ucieszy fanów słynnego anime Dragon Ball i wszystkich jego sezonów. Bird Studio zabrało się do przygotowania nowego filmu animowanego  w wersji kinowej. Premiera zapowiedziana jest na kwiecień przyszłego roku.
Produkcja zatytułowana zostanie “Dragon Ball Z – powrót F” i opowiada historię odrodzenia się i powrotu głównego wroga Son Gokū, by kontynuować walkę na śmierć i życie. Chodzi oczywiście o Freezera. W filmie zobaczymy nie tylko głównych bohaterów Dragon Ball „Z”, ale również postaci przedstawione w filmie, który ukazał się w kinach rok temu, tłumaczonym jako „Dragon Ball Z – Bóg przeciwko Bogu”, chodzi tutaj głównie o Birusa i Uirusa.
Premiera zaplanowana jest na 18 kwietnia 2015 roku. Nie zostaje nic innego jak tylko niecierpliwie czekać na film „Dragon Ball Z- powrót F”.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.