[Polska] Zapraszamy na IV Festiwal Studiów Azjatyckich

Dalekowschodnie Koło Naukowe we współpracy z Bliskowschodnim Kołem Naukowym zaprasza na czwartą edycję Festiwalu Studiów Azjatyckich w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Jak co roku przygotowaliśmy niepowtarzalną podróż po krajach Wschodu. Oferujemy szereg darmowych atrakcji, wzbogacających wiedzę uczestników o Azji oraz jej różnorodnościach w obrębie poszczególnych regionów.

Festiwal to także najlepsza okazja, aby poznać bogaty program Studiów Azjatyckich. Obecnie Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu oferuje wybór pomiędzy dwoma kierunkami: Studia Dalekowschodnie oraz Studia Bliskowschodnie. Mają one formę interdyscyplinarną, najlepiej pozwalającą badać obszar tak rozległy i zróżnicowany, jak szeroko rozumiany Wschód. Z tego też względu w ramach Festiwalu proponujemy szeroki wybór atrakcji: od warsztatów kaligraficznych i językowych, przez kulinarne, do ukierunkowanych na sztukę audiowizualną.

Każdego roku Festiwal coraz bardziej się rozwija nawiązując wciąż nowe kontakty i dając możliwość zaprezentowania się jeszcze większej ilości ludzi zajmujących się na co dzień tematami szeroko pojętego Orientu, przyciągając rzesze zainteresowanych. Przez Instytut przewinęły się setki osób, które uczestniczyły w wielu ciekawych atrakcjach związanych z kulturą azjatycką, a tegoroczna edycja powinna znowu podnieść poprzeczkę- zwłaszcza dzięki zmianie dotychczasowego miejsca na lepiej do tego przystosowany i przede wszystkim, większy kompleks budynków przy ul. Gronostajowej 7.

Najlepiej o sukcesie wydarzenia świadczą relacje video z poprzednich edycji:

I Festiwal Studiów Azjatyckich: https://www.youtube.com/watch?v=X6r8m3BOlmU

II Festiwal Studiów Azjatyckich: https://www.youtube.com/watch?v=Saf2Zo-Ldug

III Festiwal Studiów Azjatyckich: https://www.youtube.com/watch?v=aLQLP_f9JaY

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja również odniesie duży sukces, zapraszamy więc do zapoznania się ze stroną wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/242710782855992/?ref=ts&fref=ts

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.