[Polska] OBOZY MŁODZIEŻOWE ORIONA, CZYLI AZJATYCKIE WAKACJE W ZASIĘGU RĘKI

Wakacje coraz bliżej – chcecie je spędzić w azjatyckich klimatach? Teraz to możliwe bez wyjeżdżania z kraju. Już od paru lat w wakacje miłośnicy Azji z całej Polski zbierają się na wyjazdach organizowanych przez Biuro Turystyki ORION.

 

Fanów mangi i anime oraz kultury japońskiej zainteresuje przede wszystkim OTAKU CAMP. To obóz młodzieżowy przypominający trzynastodniowy konwent: projekcje anime, UltraStar i DDR, warsztaty rysunku mangowego, kaligrafii i cosplayu, prelekcje i konkursy, kuchnia japońska, Droga Herbaty i sztuki walki, a przede wszystkim ludzie połączeni wspólną pasją.

 

Do wyboru jest pięć różnych programów: OTAKU ART, nakierowany na zajęcia plastyczne i wokalne, OTAKU COSPLAY pełen profesjonalnych warsztatów cosplayowych, OTAKU KULINARIA zdradzający tajniki kuchni japońskiej, OTAKU TRADYCJA dla miłośników kultury dawnej Japonii oraz ogólny program OTAKU, łączący w sobie po trochę wszystkich powyższych.

 

Dla miłośników koreańskiej sceny muzycznej BT ORION ma inną propozycję – roztańczony i rozśpiewany obóz K-POP. Podstawą programu są warsztaty taneczne k-pop dance, prowadzone  przez znane w polskim środowisku kpopowym instruktorki tańca i autorki popularnych dance coverów. Do tego warsztaty wokalne, koreańska kuchnia, zajęcia językowe, DDR, UltraStar, konkursy z nagrodami i przede wszystkim trzynaście dni szalonej zabawy w rytmie kpopu.

 

BT ORION organizuje też kolonie dla najmłodszych i wyjazdy studenckie, więc przedział wiekowy jest naprawdę szeroki. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.btorion.pl oraz fanpage’ach obozów OTAKU www.facebook.com/orionotaku i obozu K-POP www.facebook.com/orionkpop

^F8924ED1B3C0C40B2B3487190C3F6E61E322820205DD533FC4^pimgpsh_fullsize_distr

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.