[Polska] Nyanowy turniej League of Legends

Drodzy fani!
Rozpoczynamy rejestrację na II Nyanowy Turniej League of Legends! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem turnieju przed rozpoczęciem zapisów:

1. Zgłoszenia do turnieju następują w terminie 25 września do 31 października 2014 roku. Zgłoszenia wysyłamy na maila: kontakt@nyanyan.it
Limit drużyn: 64
2. 1 listopada z drużynami skontaktuje się koordynator, ustalając godzinę pierwszych meczów, które odbędą się 7 listopada 2014 roku.
8-9 listopada o tej samej godzinie odbędzie się następny etap.
15-16 listopada – ćwierćfinały, półfinały i finały streamowane przez AoiTVRec. Na tym etapie rozgrywki do Waszego meczu dołączy osoba z ekipy streamującej.
3. Mail ma zawierać nicki osób należących do drużyny wraz z zastępstwem, wcześniej niezarejestrowane zmiany grożą dyskwalifikacją. Gramy na Serwerze EUNE, 5 vs 5. Wszystkie pozycje uczestników mają być zawarte w mailu, przykład:
Nick_LoL (Kapitan/Mid/Support/Zastępstwo)
4. Cała drużyna ma być gotowa do gry 15 minut przed ustaloną godziną. Potwierdzenie wyniku z obu stron ma zostać wysłane na maila koordynatora. Na potwierdzenie wyniku drużyny mają czas do 15 minut po ukończeniu meczu, inaczej grozi im dyskwalifikacja.
5. Drużyny są zobowiązane stworzyć same grę Tournament z opcją Draft Mode. Na maila każdej z drużyn będzie wcześniej wysłany nick kapitana drużyny przeciwnej.
6. Drużyna może prosić o powtórzenie meczu tylko i wyłącznie w przypadku, gdy jeden z uczestników rozłączy się przed odrodzeniem się minionów. W innych przypadkach, gra trwa nadal i osoba rozłączona może dołączyć do gry w każdym momencie.
7. Jeżeli macie podejrzenie, że przeciwna drużyna oszukuje (np. korzysta z BOL’a), prosimy o natychmiastową reakcję- screeny lub frapsy jako mniemany dowód oszustwa. Drużyna zostanie automatycznie zdyskwalifikowana.”

~ Ekipa Nyanyan.

Więcej informacji, szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na tej stronie.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.