II Nyanowy turniej League of Legends

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Regulamin:
1. Zgłoszenia do turnieju następują w terminie 25 września do 31 października 2014 roku. Zgłoszenia wysyłamy na maila: kontakt@nyanyan.it lub w formularzu zgłoszeniowym
Limit drużyn: 64
2. 1 listopada z drużynami skontaktuje się koordynator, ustalając godzinę pierwszych meczów, które odbędą się 7 listopada 2014 roku.
8-9 listopada o ustalonej wcześniej godzinie odbędzie się następny etap.
15-16 listopada – ćwierćfinały, półfinały i finały streamowane przez AoiTVRec. Na tym etapie rozgrywki do Waszego meczu dołączy osoba z ekipy streamującej.
3. Mail ma zawierać nicki osób należących do drużyny wraz z zastępstwem (maksymalnie 3 osoby), wcześniej niezarejestrowane zmiany grożą dyskwalifikacją. Gramy na Serwerze EUNE, 5 vs 5. Wszystkie pozycje uczestników mają być zawarte w zgłoszeniu, przykład:
Nick_LoL (Kapitan/Mid/Support/Zastępstwo)
4. Cała drużyna ma być gotowa do gry 15 minut przed ustaloną godziną. Potwierdzenie wyniku z obu stron ma zostać wysłane na maila koordynatora. Na potwierdzenie wyniku drużyny mają czas do 15 minut po ukończeniu meczu, inaczej grozi im dyskwalifikacja.
5. Drużyny są zobowiązane stworzyć same grę Tournament z opcją Draft Mode. Na maila każdej z drużyn będzie wcześniej wysłany nick kapitana drużyny przeciwnej.
6. Drużyna może prosić o powtórzenie meczu tylko i wyłącznie w przypadku, gdy jeden z uczestników rozłączy się przed odrodzeniem się minionów. W innych przypadkach, gra trwa nadal i osoba rozłączona może dołączyć do gry w każdym momencie.
7. Jeżeli macie podejrzenie, że przeciwna drużyna oszukuje (np. korzysta z BOL’a), prosimy o natychmiastową reakcję- screeny lub frapsy jako mniemany dowód oszustwa. Drużyna zostanie automatycznie zdyskwalifikowana.
8. Nagrody turniejowe otrzymuje skład główny drużyny.