[Polska] Nowości od Kotori – Shoujo-ai i Light novel!

Kotori, które większości nam kojarzy się z yaoi i shounen-ai postanowiło wydać shoujo-ai, którego tytuł już poznaliśmy. Mianowicie jest to “Iono the fanatics” autorstwa Miyabi Fujiedy. Manga będzie zrealizowana w 2 tomach, a samo Kotori pisze o niej “(…) komedia romantyczna pełna zabawnych sytuacji, inteligentnego humoru oraz uroczych bohaterek.” Tytuł wydaje się ciekawy, dlatego jeśli lubicie takie historie zachęcamy do kupna. Więcej o tej mandze możecie przeczytać tutaj.

Drugą nowością od Kotori ma być light novel, której tytułu jeszcze nie znamy, jednak wydawnictwo dało parę wskazówek:

” 1. Norbert (tak go umownie nazwijmy) jest zwyczajnym nastolatkiem. Lubi swoje normalne życie i nie bardzo ma ochotę je zmieniać. W jego klasie jest Teresa (oryginalne imię, a co!) – uosobienie piękna i uroku w jednym. Każdy się nią zachwyca, oczywiście poza Norbertem, który dochodzi do wniosku, że woli Urszulę.
2. Życie Norberta zmienia się w momencie odnalezienia w klasie czegoś, co należy do Teresy. Już nic nigdy nie będzie takie samo…”

Po więcej wskazówek i wiadomości odnośnie nowości zapraszamy na fanpage wydawnictwa Waneko: https://www.facebook.com/WydawnictwoKotori


Videl

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.