[Polska] Nadchodzi wrocławskie FantasyEXPO

W dniach 9-10 maja tego roku we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja imprezy znanej jako FantasyEXPO. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych 18. urodzin Magazynu CD-Action, postanowiliśmy kolejny raz sprawić, że Wrocław w maju stanie się polską stolicą fantastycznej rozrywki. Na miejsce imprezy ponownie wybraliśmy Halę Stulecia, która idealnie wpisuje się w charakter wydarzenia.

Filmy, seriale, gry komputerowe, najpopularniejsi autorzy książek oraz gry planszowe to wszystko będzie czekało na wszystkich, którzy w majowy weekend odwiedzą nasze wydarzenie.

Najszybciej rozwijająca się impreza w Polsce. Narodziła się we Wrocławiu w 2013 roku. Od samego początku była powiewem świeżości na polskim rynku. Z roku na rok skupiała wokół siebie co raz więcej fanów i zaufanych partnerów. Festiwal, show dla każdego kto ma w sobie odrobinę geeka. Dla najmłodszych oraz tych z dużym stażem. – mówi Krzysztof Stypułkowski, jeden z pomysłodawców przedsięwzięcia.

Chcemy dostarczyć Wam jak najlepsze widowisko, a także możliwość spotkania swoich idoli ze światów filmu, serialu, książki, czy gier komputerowych. Oprócz tego zaproszeni goście odbędą liczne konferencje, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się czegoś nowego o ich pracy.

Z dnia na dzień informować będziemy o nowych atrakcjach i gościach, którzy pojawią się na FantasyEXPO 2k15 w dniach 9-10 maja 2015. Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami, dołączcie do naszego wydarzenia w portalu Facebook! Nie może Ciebie tam zabraknąć. Znajdziecie go tutaj.

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.