[Polska] Mokon 4 nadchodzi!

„MOKON 4: Clamp Festival

 

Wśród świątecznych przygotowań, warto zrobić sobie odrobinę przerwy i przenieść się w mangowy świat. W dniach 21-22 grudnia Grupa MiOhi zaprasza na czwartą edycję warszawskiego MOKON: Clamp Festival.

 

Mimo niskiej temperatury na zewnątrz, nie braknie gorących atrakcji. Główną z nich stanowić będą drugie polskie eliminacje do konkursu ECG – European Cosplay Gathering, którego finały odbywają się w lipcu podczas paryskiego Japan Expo.
Warto nadmienić, że tegoroczny konkurs wygrała polska reprezentantka – Aleksandra Shappi Tora.

 

Ponadto setki godzin paneli, spotkań z wydawnictwami, konkursów i warsztatów. Sale z grami japońskimi oraz konsolowymi. Gry muzyczne oraz godziny LARPów. Nie braknie również stoisk z gadżetami mangowymi, księgarni, wydawnictw, stoisk z biżuterią oraz rękodziełem, a także słodkimi łakociami. Tak ogromna przestrzeń handlowa to znakomita okazja do zakupu ostatnich prezentów gwiazdkowych!!

 

Te i inne atrakcje czekać na Was będą już w ostatni weekend przed Świętami!! Rezerwacja biletów już trwa – a do 24.11. dostępne są wejściówki w promocyjnej cenie!!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę konwentu oraz stronę FB eventu.”

 

Grupa Miohi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.