[Polska] Konkurs o wejściówkę na B.A.K.A.

Zgłoś atrakcję na konwent B.A.K.A. Oraz wygraj wejściówkę!

Już w dniach 9-10 listopada odbędzie się dziesiąta edycja konwentu B.A.K.A. :)! Chcesz przygotować atrakcję, prelekcję lub konkurs? A może warsztaty plastyczne? Zgłoś się poprzez formularz na stronie konwentu do 10 października! W tym samym dniu upływa termin zgłoszeń na helpera – i Ty możesz mieć własny wkład w konwent B.A.K.A. Zgłoszenia należy dokonać korzystając z tego  formularza. Cosplayerzy igły w dłoń i szykujcie stroje! Więcej o zgłaszaniu uczestnictwa w konkursie na stronie konwentu 🙂 Na samym konwencie czeka na Was masa atrakcji i atrakcyjne nagrody w konkursach.

Dodaj swoją obecność na konwencie w ramach wydarzenia na Facebooku oraz zaglądaj na naszą stronę  jak i fanpage – konkursy o wejściówkę czas rozpocząć! 😉 Co kilka dni ogłaszany będzie nowy konkurs, w którym główną nagrodą będzie wspomniana wcześniej wejściówka. Wygrałeś już jedną? Zawalcz o kolejną dla koleżanki lub poinformuj o konkursach znajomych, którzy również chcieliby wygrać wstęp na konwent :)!

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.