[Polska] Konferencja “Ciemna strona Japonii”

Sekcja Japońska Dalekowschodniego Koła Naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego wspólnie z Sekcją Japońską Koła Naukowego Porównawczych Studiów Cywilizacji zapraszają na konferencję naukową zatytułowaną “Ciemna Strona Japonii“.  Tematem konferencji będzie wykazanie konkretnych aspektów z dziedziny kultury, historii lub polityki, które nie przynoszą Japonii dobrej sławy, w tym w szczególności poruszona zostanie problematyka bezdomności. Organizatorzy przyjmują propozycje prelekcji od studentów i doktorantów z różnych wydziałów do 1 kwietnia 2013 (więcej informacji na FB eventu). Konferencja odbędzie się w Bibliotece Jagiellońskiej (al. Mickiewicza 22, Krk) w dniach 25-26 kwietnia 2013.

 

 

plakat_A3_podglad z txt

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.