[Polska] Konferencja „Azja Południowo-Wschodnia u progu XXI wieku: szanse i wyzwania”

Sekcja Azji Południowo Wschodniej Dalekowschodniego Koła Naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową zatytułowaną „Azja Południowo-Wschodnia u progu XXI wieku: szanse i wyzwania”, która odbędzie się 7 grudnia 2013. Konferencja będzie miała miejsce w Bibliotece Jagiellońskiej w Krakowie (al. Mickiewicza 22).

Jak twierdzą organizatorzy, „Głównym celem konferencji jest naukowe ujęcie procesów zachodzących we współczesnej, dynamicznie modernizującej się Azji Południowo-Wschodniej, ukazanie szans i wyzwań oraz próba odpowiedzi na pytanie: w jakim kierunku zmierzają zmiany w społeczeństwach w regionie?”

Własne zgłoszenia na konferencję nadsyłać można do 24 listopada 2013. Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie FB eventu.

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.