
Organizacja Kimono Cafe we współpracy z Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zapraszają na 3. edycję imprezy Kimono de Jack. Spotkanie odbędzie się w budynku Muzuem (ul. Marii Konopnickiej 26, Kraków) 21 kwietnia 2013. W programie na uczestików czeka hanami pod budynkiem Muzem, darmowe zwiedzanie muzeum Manggha oraz spacer po mieście. Wstęp wolny – wymagane kimono (istnieje możliwość wypożyczenia stroju). Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące imprezy na stronie eventu na FB.







![[Polska] Gość specjalny na Tsuru Japan Festival 2017 [Polska] Gość specjalny na Tsuru Japan Festival 2017](https://radioaoi.pl/wp-content/uploads/2017/11/adfaa-150x150.jpg)
![[Polska] Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi [Polska] Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi](https://radioaoi.pl/wp-content/uploads/2017/09/800miedzynarodowy_festiwal_komiksu_i_gier_w_lodzi-150x150.jpg)
Zostaw odpowiedź