[Polska] J-Rock wraca do Polski!

Jeśli mieliście ostatnio ochotę na j-rockowy koncert to z pewnością ta wiadomość was ucieszy. Już w maju będziecie mieli okazję przyjść na koncerty swoich ulubionych zespołów. Na polskiej scenie po raz kolejny będziemy mieli okazję posłuchać świetnie wszystkim znanego zespoły Dir En Grey! W Polsce dawali już wielokrotnie koncerty i posiadają znaczne grono fanów. 18 maja w warszawskim klubie „Progresja” Dir En Grey ma promować swoją najnowszą płytę „Arche. Nie możecie tego przegapić. Cena biletu to 110 zł.
Strona zespołu Dir En Grey: http://direngrey.co.jp/
Teledysk Dir En Grey do piosenki „Uroko” pochodzącej z albumu „Arche”


To jednak nie wszystko, gdyż także w maju po raz pierwszy w Polsce zagra japoński zespół MUCC! Ich energiczne j-rockowe brzmienia na pewno przypadną do gustu nawet ich nowym słuchaczom. Występ w Krakowie należy do ich europejskiej trasy koncertowej pod tytułem “F#CK THE PAST F#CK THE FUTURE”. Jest to ich pierwszy raz w naszym kraju, więc powinniśmy ich ciepło przywitać. Poza Polską wystąpią także w kilku innych miastach europejskich takich jak Moskwa, Londyn, Paryż, Essen oraz Berlin. Koncert odbędzie się 26 maja w krakowskim klubie „Fabryka” a cena biletu to 130zł.
Strona zespołu Mucc: http://www.55-69.com
Najnowszy teledysk Mucc – „Yueni, matenrō”


Jesli jednak chcecie się wybrać na oba koncerty jest możliwość zaoszczędzenia pewnej sumy, gdyż kupując karnet, za oba koncerty zapłacicie jedynie 200zł! Jest to prawdziwa okazja, więc śpieszcie się gdyż nie może was tam zabraknąć.
Bilety na koncerty można kupić tutaj.


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.