[Polska] Cyfrowe mangi w Polsce!

Wydawnictwo J.P.Fantastica ogłosiło rozpoczęcie dystrybucji mang cyfrowych, która ma się zacząć już w II połowie kwietnia. Tytuły, które zostaną wydane jako pierwsze to:

-„All You Need Is Kill”

-„Dragon Ball”

Mangi będą dostępne w dwóch formatach: epub i mobi, są to najpopularniejsze formaty cyfrowych książek, dlatego komiksy będzie można czytać na tabletach, czytnikach kindle, smartfonach i komputerach. Zakup takiego komiksu będzie możliwy przez Apple Store, virtualo.pl, empik.com i wielu innych.

Oczywiście pojawienie się wersji cyfrowych nie zastąpi oryginałów, mangi papierowe nadal będzie można zakupić. Cena takiego e-booka ma być o 20% niższa od wersji drukowanej. a „waga” takiego tomiku to około 200-300 MB.

Więcej możecie dowiedzieć się tutaj.


Videl

 

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.