[Polska] Kolejny karnawał nowości od Waneko!

Wydawnictwo Waneko ogłosiło aż 5 nowych tytułów, z czego każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

1. Haikyo Shoujo – Jednotomowa manga o tematyce fantasy, premiera jest przewidziana na 27.10.15r. Cena za tomik ma wynosić 19,99zł, a tytuł ma być tłumaczony jako “Dziewczyny/Dziewczyna z ruin”

2. GDGD DOGS – zabawna, 3 tomowa manga, której premierę przewiduje się na 4.06.15r. Cena za tom wynosi 19,99zł, a premiera przewidywana jest na 4.06.15r. Tytuł prawdopodobnie będzie brzmiał “Manga Dogs”

3.Love Stage!!– Manga o tematyce yaoi, w Japonii ukazało się 5 tomów, które są kontynuowane. W Polsce tomy będą wyglądać podobnie, a cena ma wynosić 19,99zł. Premierę przewiduje się na 28.07.15r.

4. Horimiya – W Japonii ukazało się do tej pory 6 standardowych tomów i w taki sam sposób ukarzą się w Polsce. Premiera przewidziana jest na 15.09.15r., a tomik ma kosztować 19,99zł.

5. Higurashi no naku koro ni – Manga będzie wychodzić jako 2w1 czyli połączenie dwóch tomów w jeden, w Japonii wyszły dwie serie, pierwsza to 8 tomów “pytań, druga to 22 tomy “odpowiedzi. Premiera ma przypadać na 30.10.15, a tomik będzie kosztować 27,99zł. Tytuł będzie tłumaczony na język polski jako “Gdy płaczą cykady”.

Więcej możecie dowiedzieć się na stronie Wydawnictwa Waneko.


Videl

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.