[Polska] Baltikon 2015. Konwent Mangi i Fantastyki

Mamy przyjemność zaprosić Was do Sopotu na piątą edycję Baltikonu, największego konwentu na północy Polski. Tego lata bawimy się całe trzy dni, w przestronniejszym miejscu i w jeszcze szerszym gronie. Dzięki temu możecie spodziewać się licznych atrakcji związanych z mangą i fantastyką , znacznie większej ilości wystawców oraz bloku rodzinnego, stworzonego z myślą o najmłodszych konwentowiczach.

Przeznaczcie ten lipcowy weekend na Wasze ulubione bloki programowe, wypełnione godzinami prelekcji, spotkań z gośćmi ze świata Internetu, nauki, literatury, komiksu, filmu czy uznanymi cosplayerami. Nie zapomnieliśmy też, czym jest weekend w Sopocie – pub konwentowy, impreza muzyczna na terenie szkoły czy otwarte dla kuglarskich występów boisko – to wszystko czeka na Was na Baltikonie.

Śledźcie przygotowania na naszym fanpage’u! Do zobaczenia na najbardziej wakacyjnym konwencie tego roku!

Baltikon 2015. Konwent Mangi i Fantastyki
Data: 24-26 lipca
Kontakt: baltikon@baltikon.pl
fanpage: https://www.facebook.com/Baltikon
Cena: 15-50zł.
Miejsce: Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Książąt Pomorskich 16/18
Sopot

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.