[Polska] B-xmassCon 4 już wkrótce

„Drogie świąteczne potworniki,

Już po raz czwarty pragniemy zaprosić was na najbardziej znany świąteczny konwent mangi i anime w Polsce „B-XmassCon”, który odbędzie się w dniach 30.11 – 01.12 w Krakowie. W tym roku bawimy się w klimacie świąt w krzywym zwierciadle, więc nie zabraknie nawiązań do filmów Tima Burtona. Święty Mikołaj wraz ze swoimi elfimi pomocnikami obdaruje was prezentami, więc zacznijcie coś szykować, jeśli chcecie zrobić swoim bliskim miłą niespodziankę J. Oczywiście święta są pięknym okresem, w którym troszczymy się także o futrzaki. W tym roku ponownie zorganizujemy zbiórkę żywności dla zwierząt. Wszystkie datki przekażemy na rzecz Stowarzyszenia Humanitarno – Ekologicznego „Dla Braci Mniejszych”.

Oczywiście na samym konwencie czeka nas was mnóstwo atrakcji, w tym: sale panelowe, karaoke, ultrastar, konkurs Cosplay, konsolówka na której po raz pierwszy w Polsce zagości Play Station 4. Wyczekujcie turnieju na tej konsoli.

Ponadto już od dzisiaj możecie zamówić dwudniową wejściówkę na konwent w promocyjnej cenie 40 zł za pośrednictwem systemu Nagato. Pamiętajcie, że zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konwentu znajdującego się na naszej stronie internetowej.

Jednocześnie trwa już zbiórka atrakcji oraz zgłoszenia na helperów, także za pomocą systemu Nagato.

Tup, tup, tup…. – Zamawiajcie szybko wejściówki na konwent. Ilość ograniczona – rzekł renifer Tuposław”
~B-Team

Więcej informacji na stronie eventu na FB.

 

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.