[Polska] B-Team rozwiązany!

B-Team, doskonale znany zespół tworzący wiele konwentów w Polsce takich jak zeszłoroczny B-XmassCon 5 czy B6: The Game, ogłosił rozwiązanie. Tak jak sami piszą, zorganizowali 11 konwentów, które przez wiele osób są dobrze wspominane i nie chcą aby coś popsuło ich reputację. Jednak chociaż B-Team przestaje istnieć, coś innego zaczyna swoje życie, a dokładniej FunCube. Grupę tę będą stanowić osoby z B-Teamu, które, tak jak sami piszą, potrafią pogodzić codzienne życie i pracę/naukę z obowiązkami organizatora.

Wiemy już, że zespół FunCube również będzie tworzyć konwenty i zdecydowanie nie próżnuje! Już dziś zapowiedzieli nowy konwent: RYUcon – Festiwal Smoków, który ma mieć miejsce 17-19 Lipca 2015 w Krakowie.

Więcej informacji o rozwiązaniu tutaj.

A o konwencie tutaj.


Videl

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.