[Polska] B.A.K.A. już wkrótce

“Już za kilka dni (9-10 listopada) spotkamy się na wrocławskim konwencie B.A.K.A. Spotkanie odbędzie się w LO Nr XV przy ul. Wojrowickiej 58.

Zapraszamy w sobotę od samego rana, przypominamy jednocześnie, iż nie ma możliwości noclegu na terenie szkoły z piątku na sobotę przed konwentem! Na stronie znajdziecie fotograficzny opis dojazdu z dworca na teren konwentu. Informacje o cenach wejściówek znajdziecie na podstronie Akredytacja – przypominamy, że osoby pełnoletnie muszą przy wejściu dostarczyć pozwolenie od rodziców. Pamiętajcie, aby przed konwentem zapoznać się z regulaminem – w szczególności przypominamy o bezwzględnym zakazie spożywania alkoholu na terenie konwentu, oraz bycia pod wpływem lub po spożyciu alkoholu. Pamiętajcie też, aby nie ściągać opaski będącej częścią biletu wejściowego, która zostanie Wam założona przy wejściu. Można się w nich kąpać, oraz myć ręce 😉

Jeżeli zakupisz bilet dwudniowy i na noc zdejmiesz opaskę wracając do domu, w niedzielny poranek będziesz musiał zakupić nową wejściówkę, aby ponownie wejść na teren konwentu, lub by na nim pozostać! Na podstronie  Atrakcje, czeka na Was ich spis w formie tabelki, oraz z podziałem na sale (wprowadzone zostały pewnie zmiany) – stylizowane na konwencję szkolną. Jeżeli B.A.K.A. jest Twoim pierwszym konwentem, informacje zawarte  TUTAJ oraz  TUTAJ mogą pomóc Ci w odnalezieniu się podczas konwentowego szaleństwa 😉 Również na tegorocznej edycji każdy z Was będzie miał okazję zakupić ciekawe pamiątki z konwentu – na podstronie  Wystawcy czeka na Was spis stoisk wraz z mapką, dzięki której znajdziesz każdą mangę! A w punkcie informacji czekają na Was konwentowe kubeczki oraz koszulki w bardzo limitowanej ilości – około 50 sztuk. Zapraszamy na Nasze konto FB, gdzie na bieżąco umieszczamy nowe informacje.”

Organizatorzy B.A.K.A. Y2K13

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.