Nowe anime na Netflixie

Studio Warner Bros. Anime ogłosiło, że w grudniu tego roku anime na podstawie mangi Rensuke Oshikiriego o tytule ‘Hi Score Girl’ pojawi się na platformie Netflix. Anime miało swoją premierę w Japonii 13 lipca.

Historia “arkadowej romantycznej komedii lat 90 tych” opisana w mandze rozpoczyna się w 1991 podczas szczytu rozkwitu gier walki 2D. Szóstoklasista Haruo spędza praktycznie całe dnie w salonie gier w obskurnej części miasta, niepomny na otaczający go świat.  Jednakże, jednego dnia w lokalu gdzie zwykle spędza czas spotyka Akirę, koleżankę z klasy bogatą i zdolną uczennicę z wysokimi wynikami. Wydaje się ona trochę nie na miejscu w salonie gier, jednak tak na prawdę jest ona również wysokiej klasy graczem. Akira kompletnie runda po rundzie deklasuje Haruo w grze ‘Street Fighter II’. Od tego nieprawdopodobnego spotkania ich relacja zaczyna się pogłębiać i rozwijać.


Hikan

Komentarze z Facebooka

Jeden komentarz do Nowe anime na Netflixie

  • Airi  mówi:

    Fajnie, w ogóle jest coraz więcej anime na Netflixie. Np. ostatnie dwa sezony mojej ukochanej Durarary <3

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.