[Korea Południowa] G-Dragon pocałował Darę?!

Ship „Daragon”, czyli G-Dragon (znany ze związków z Komatsu Nana i Mizuhara Kiko) i Dara wywołał spore zamieszanie wśród fanów, którzy po zobaczeniu filmu, jak GD po koncercie wychodzi z pewną dziewczyną obejmując ją, a następnie całuje przed kamerami. W dziewczynie rozpoznali Darę z 2NE1. Jednakże nie można jednoznacznie stwierdzić, że był to pocałunek. Najprawdopodobniej chłopak obrócił się ku niej, chcąc jej coś powiedzieć ewentualnie rozejrzał się nie nawiązując z nią nawet kontaktu wzrokowego. Trzeba też wziąć pod uwagę, że pocałunek przed kamerami nie ma sensu, zważywszy na to, że G-Dragon w przeszłości starał się utrzymywać swoje życie uczuciowe w tajemnicy. Co o tym myślicie?

 


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.