[KOREA PŁD] Zespół GLAM rozwiązany

Zespół GLAM, który w tym roku obchodziłby trzecią rocznicę debiutu, został rozwiązany. Informacja została podana tuż po tym, jak jedna z członkiń zespołu, Dahee, została skazana na rok pozbawienia wolności za próbę szantażu aktora Lee Byung Huna.

 

Osoba z branży wyjawiła TV Daily, że kontrakt GLAM z agencjami Big Hit Entertainment i Source Music skończył się pod koniec poprzedniego roku, a członkinie zespołu zdecydowały się rozejść i pójść swoją drogą. Mówi się, że proces Dahee mógł mieć z tym związek i zespół miałby duży problem z odniesieniem sukcesu w przyszłości.

 

Agencja Big Hit Entertainment potwierdziła te doniesienia w krótkim oświadczeniu: Kontrakt GLAM dobiegł niedawno końca i zespół został rozwiązany. Mówi się, że niektóre członkinie zespołu miały jeszcze ważne umowy z wytwórnią, jednak poprosiły o ich unieważnienie.

 


Woobinnie

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.