[Korea Płd] Seungri ma dziewczynę?!

Wywiad przeprowadzony przez Shukan Banshun z kobietą podającą się za dziewczynę gwiazdora zostanie wyemitowany przez japońskie media jutro, czyli 15 grudnia 2016r. Raporty podają, że Seungri wprowadzał kobietę do motelu w dniu 5 grudnia, lecz nie do końca jest jasne czy była to ta sama kobieta, bowiem wszystkie trzy media – japońskie, koreańskie i chińskie, podają sprzeczne dane. Japonka twierdzi, że poznali się w barze karaoke, a kiedy on w końcu zdecydował się zabrać ją do motelu był wciąż na baczności, dlatego też zabrał ze sobą telefon. To co działo się w środku jest niestety tajemnicą. Nadal trwają prace nad rozpracowaniem zdjęcia, które może stwierdzić czy związek jest prawdą oraz czy dziewczyna jest tym za kogo się podaje. Najprawdopodobniej sprawa zakończy się pomyślnie, gdyż Shukan Banshun już wcześniej miał doświadczenia z BigBang, między innymi kiedy odkrył tajne spotkania GD z jego dziewczyną Komatsu Nana.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.