[Korea Płd] W kwietniu pojawi się nowy girlsband od WM Entertainment

B1A4 wkrótce może mieć siostrzaną grupę według raportu Star News, który wskazuje, że WM Entertainment planuje uruchomienie nowego girls bandu w kwietniu!

Ujawiono, że WM Entertainment przygotowuje się do debiutu z mini albumem grupy dziewczyn, w której będzie się znajdować 8 członków. Wydanie mini albumu prawdopodobnie nastąpi w kwietniu natomiast zapowiedzi będą dostępne już w marcu. Mini album bedzie zawierał 3-4 piosenki w tym utwór tytułowy. Jak wiadomo jeszcze nie podjęto decyzji, który z przygotowanych utworów będzie tytułowym.
Dziewczyny które będą członkiniami zespołu trenowały około 3-4 lat w WM Entertainment i oczywiście posiadają talenty wokalne, a także wizualne. WM Entertainment jest w trakcie finalizowania członków wśród stażystów dla nowej grupy.


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.