[Korea Płd.] VIXX powraca w wielkim stylu

Znacie południowo koreański boysband VIXX? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy was wiadomość, że chłopaki zdobyli już ponad milion wyświetleń swojego comebackowego teledysku „Chained Up” na youtube!  Teledysk pojawił się zaledwie kilka dni temu i jak widać został pokochany w niesamowitym tempie. Jest to świetny powrót zespołu, który mam nadzieję, że będzie pierwszym z wielu czekających ich sukcesów.
Dla nie znających zespołu:
VIXX to zespół składający się z 6 członków znajdujących się pod skrzydłami Jellyfish Entertainment, który zadebiutował w roku 2012 piosenką „Super Hero”. Wszyscy członkowie brali udział w programie  “MyDOL” emitowanym przez stację Mnet’s. Skład zespołu jak i nazwa została wybrana przez głosujących widzów. W skład zespołu wchodzą: N, Leo, Ken, Ravi, Hongbin, Hyuk.

Gratulacje składam nie tylko zespołowi lecz także wszystkim fanom.
Teledysk można obejrzeć tutaj:


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.