[KOREA PŁD] The Year Without English

Scott Young i Vat Jaiswal niedawno zakończyli projekt „The Year Without English” podczas którego przez cały rok mieszkali w różnych krajach próbując nauczyć się tamtych języków narodowych. Ich ostatnim przystankiem była Korea Południowa gdzie spędzili 12 tygodni. Zdecydowali się udokumentować swoją przygodę z nauką języka w zabawnym k-pop’owym filmiku.
W projekcie „Year Without English” uczestniczyło dwóch przyjaciół którzy mieszkali w Hiszpanii, Brazylii, Chinach i Południowej Korei. Co około trzy miesiące zmieniali miejsce pobytu. W każdym z tych krajów musieli przeżyć nie używając języka angielskiego nawet w rozmowach między sobą. Wyjątkami od tej reguły były jedynie telefony z pracy, od rodziny lub w sytuacjach nadzwyczajnych (np. policja, celnicy).

Zobacz jak sobie poradzili w Korei oglądając filmik tutaj.

Więcej możecie zobaczyć na blogu Scott Young’a:
http://www.scotthyoung.com/blog/the-year-without-english/

 


Elys

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.