[Korea Płd] Taeyeon odpowiada na wpisy Wiz Khalify na temat jej rzekomego pobytu w szpitalu

Plotki dotyczące tego, że Taeyeon nie wystąpi na scenie z Wiz Khalifą w trakcie MAMA 2016 wzbudziły ogromne kontrowersje. Raper opublikował na Twitterze wpis mówiący o tym, że dziewczyna była w szpitalu dzień przed występem. Czy to prawda? Najwyraźniej nie bardzo, gdyż nie trzeba było długo czekać, aż Taeyeon odniesie się do zarzutów. W celu zaprzeczenia opublikowała swoje Instagram Story, a w poście napisała – „Nie byłam w szpitalu drogi przyjacielu. Zaraz po umyciu się, czekałam tutaj na ciebie”. Film z Instagrama miał udowodnić jej pobyt w hotelu w noc przed MAMA. Poniżej znajdziecie zdjęcie piosenkarki opublikowane na portalu społecznościowym podczas pobytu w nim.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.