[Korea Płd] Taeyeon odpowiada ciętą ripostą na komentarz hejtera!

W dniu 17 listopada Taeyeon z SNSD dodała na Instagrama serię selfie z filtrami ze snapchata, co nie jest niczym zaskakującym czy nadzwyczajnym, jednak pewien internauta pozostawił pod nimi komentarz: „Seohyun promuje swój solowy utwór. Dlaczego więc jej w tym nie pomagasz, a zamiast tego promujesz swoją sztuczną twarz? Brak ci lojalności. Twoja twarz topi się od nadmiaru nieudanych operacji plastycznych i pewnie dlatego dodajesz zdjęcia wyłącznie z filtrami snowcam.”, który najwyraźniej rozjuszył liderkę zespołu, gdyż odpowiedziała na niego następująco: „Ach tak? Spójrz lepiej w lustro.”, a następnie dodała kilka zdjęć bez żadnych filtrów. Zdjęcia o których była mowa możecie zobaczyć poniżej.

 


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.