[Korea Płd] Taehyun odchodzi z WINNER

YG Entertainment ujawniło, że Nam Taehyun opuszcza zespół, który będzie kontynuować karierę w 4-osobowym składzie bez dodawania nowych członków. Wiadomość ta była ogromnym zaskoczeniem dla całej k-popowej branży. Dla was pewnie również. Zapewne zastanawiacie się też co było przyczyną odejścia idola. Poniżej znajdziecie kilka słów wyjaśnienia od YG:
„WINNER, który miał wiele zaplanowanych rzeczy na ten rok, musiał niestety zawiesić swoją działalność ze względu na problemy psychiczne Taehyuna. Uznaliśmy jego zdrowie psychiczne za główny priorytet, ale jako że źródło problemu znajduje się w dzieciństwie chłopaka, nie mogliśmy przewidzieć kiedy poczuje się lepiej i będzie zdolny wrócić do pracy. Po wielu rozmowach zdecydowaliśmy, że nie jest możliwe dla niego, aby kontynuować działalność w WINNER, dlatego 18 listopada zerwaliśmy z nim kontrakt, co wynikało głównie z poczucia winy Taehyuna, że to z jego winy zespół stoi w miejscu.”.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.