[Korea Płd] Sulli z f(x) próbowała popełnić samobójstwo?

W środku dzikich spekulacji można było wyróżnić wieść o tym, że była członkini zespołu f(x) – Sulli, próbowała popełnić samobójstwo poprzez przecięcie żył nadgarstka. Plotki głoszą, że kłótnia z jej chłopakiem Choiza mogła być przyczyną próby samobójczej. Jednakże szybko pojawiły się wyjaśnienia na Instagramie, mówiące o tym, że dziewczyna zraniła się w trakcie wypadku i przeprasza wszystkich fanów, którzy się o nią martwili. SM Entertainment potwierdzili tę informację, a agencja Choizy Amoeba Culture odmówili jakichkolwiek komentarzy na ten temat. Mimo wszystko na tym nie koniec. „The Fact” poinformował, że Sulli rzekomo była kompletnie pijana, kiedy przyjęto ją na oddział szpitala, a na jej nadgarstku można było dostrzec ranę długości 5cm, lecz dziewczyna zaprzeczyła temu, że próbowała odebrać sobie życie, trzymając się wersji wypadku. Która wersja zdarzeń wydaje się wam bardziej przekonująca, próba samobójcza a może wypadek?

 


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.