[Korea Płd] Sulli skrytykowana za grubiańskie słownictwo

Wychodzi na to, że Sulli od dłuższego czasu znajduje się w centrum krytyki. I tym razem została skrytykowana, tym razem za grubiańskie słownictwo. W dniu 19 grudnia dziewczyna opublikowała na Instagramie zdjęcie z imprezy z okazji premiery nowego filmu „Master”, na którym pozowała z aktorem Lee Sung Min (48 lat) i modelem Bae Jung Nam. Spór powstał o jej podpis do zdjęcia, który brzmiał następująco: „Pierwsze spotkanie z Lee Sung Min-SSI, którego kocham i Bae Jung Nam Oppa. Niech wszyscy kibicują Dong Won Oppa!”. Dziewczyna spotkała się z wielkim niezadowoleniem z powodu dodania „SSI” do imienia aktora, co zostało uznane za niewłaściwe, gdyż jest on dużo starszy od niej. Ta jednak tłumaczyła się, że to jedynie pseudonim, którego użyła i nie należy traktować tego tak poważnie. Mimo to internauci wciąż krytykują artystkę, upierając się przy tym, że dobór jej słów był niegrzeczny. Czy waszym zdaniem nie jest to trochę przesadzone?


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.