[Korea Płd] Sulli ściąga na siebie kolejną falę krytyki

Wychodzi na to, że Sulli jest prawdziwym magnesem na krytykę. Tym razem fala nienawiści ze strony krytyków zalała ją z powodu sesji zdjęciowej „Lolita like” z Hara, w trakcie której miała na sobie koszulkę „Johnson’s baby oil”, co zostało uznane za niewłaściwe i nie do pomyślenia. W rezultacie dziewczyna odpowiedziała – „Lolita, lolita, ciągle tylko lolita. Proszę krytykować to gdzie indziej, tutaj wystarczy spojrzeć na moją śliczną twarz ^___^”. Pomimo chęci załagodzenia sytuacji, odpowiedź ta tylko dolała oliwy do ognia. Krytycy zaczęli pisać wiele dobitnych wypowiedzi, takich jak np. – „Czy ona jest głupia? Ona nie wie, że to co  robi, to właśnie „lolita”? Propaguje przestępstwo jakim jest pedofilia, a następnie uznaje za niesprawiedliwe przymus udzielenia odpowiedzi, dlaczego to robi. Ludzie nie krytykują jej bez powodu. 99% krytyki to czysta prawda na temat jej idiotycznego zachowania, a im więcej razy na nią patrzę, im więcej razy o niej słyszę, tym bardziej zaczynam wątpić w ludzką inteligencję.”. Można by więc rzec, że Sulli w ostatnim czasie słynie ze skandali. Czym jeszcze nas zaskoczy?


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.