[Korea Płd] Sulli opuszcza f(x)?

 

Jeśli wierzyć plotkom, Sulli opuszcza grupę f(x), by skupić się stuprocentowo na aktorstwie. Była (?) piosenkarka ma jednak pozostać pod skrzydłami SM Entertainment, swojej macierzystej agencji.

Sama agencja wydała już dwa oświadczenia w tej sprawie, stwierdzając, że nic nie zostało jeszcze potwierdzone i trwają rozmowy dotyczące przyszłości i kariery Sulli. Przedstawiciel SM był też bardzo zdziwiony, że tego typu pogłoski pojawiły się właściwie znikąd i bardzo nagle. Plotki o tym, że dziewczyna opuszcza zespół pojawiły się jednak już rok temu, kiedy nagle opuściła koleżanki w czasie promowania piosenki „Red light”, udając się na wakacje z powodów zdrowotnych.

Nie wiadomo na razie, czy zespół wystąpi jeszcze w dawnym składzie, czy może tylko jako czteroosobowa formacja, jednak przedstawiciel SM Entertainment zapewnił, że jeszcze w tym roku dziewczyny wrócą na scenę.


Woobinnie

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.