[KOREA PŁD] Solowy debiut Jonghyuna z SHINee

Od dziś mamy okazję oglądać teledysk do piosenki „Crazy (Guily Pleasure)”, promującej pierwszą solową płytę Jonghyuna z SHINee o tytule „BASE”. Nie jest to jedyny utwór z tej płyty, jaki możemy już posłuchać – sam piosenkarz w trakcie swojej audycji radiowej podzielił się ze słuchaczami piosenką „Deja-boo”, która została wydana 7 stycznia i szybko znalazła się na pierwszych miejscach wielu notowań muzycznych.

 

Na razie wiemy, że na album składać się będzie prawdopodobnie siedem piosenek, w których powstawaniu sam Jonghyun miał czynny udział – jest autorem słów wszystkich utworów na krążku i kompozytorem części. Do współpracy nad płytą zostali zaproszeni Zion.T, którego można usłyszeć we wspomnianym „Deja-boo”, Iron służący swoimi umiejętnościami w singlu „Crazy” oraz Younha i Wheesung.

 

Oficjalna promocja „BASE” rozpocznie się 9 stycznia od występów w programach Music Bank, Show! Music Core i Inkigayyo, a sam album trafi do sprzedaży 12 stycznia.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.