[Korea płd] SM Entertainment tłumaczy nieobecność Xiumina.

Podczas gdy fani byli bardzo podekscytowani możliwością zobaczenia EXO w „The 4th Wykres Gaon KPOP Awards” okazało się, że brakuje jednego członka zespołu. SM Entertainment wyjaśnił, że Xiumin się rozchorował i nie był wstanie uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Podczas ceremonii wręczenia nagród, gdy EXO odbierał nagrodę ‚2nd quarter’, lider Suho podziękował jego rodzinie w SM i oznajmił: „Przyjmiemy ten zaszczyt z Xiumin, który nie mógł być dzisiaj z nami.”
Fani po tym wydarzeniu pokazali swoją troskę w Internecie, uspokoiła ich także wiadomość od reprezentanta SM, który oświadczył Newsen, że „Xiumin nie mógł uczestniczyć ze względu na bóle ciała.” Bóle ciała zwykle obejmują objawy takie jak gorączka i zmiany temperatury.
Przemowę Suho można obejrzeć tutaj:


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.