[Korea Płd] Raper IRON aresztowany za pobicie swojej dziewczyny podczas stosunku

W dniu 14 marca, raporty policyjne ujawniły, że znany raper IRON został aresztowany oraz oskarżony o pobicie swojej dziewczyny podczas stosunku płciowego, po tym jak ta nie przystała na jego prośby. Do zdarzenia doszło pod koniec września 2016 roku, lecz wtedy sytuacja nie została podana do wiadomości publicznej, natomiast kolejny incydent miał miejsce 15 dni po pierwszym akcie agresji.
W drugim przypadku, IRON podobno dusił swoją dziewczynę, która chciała z nim zerwać, po czym uderzył ją w twarz, pozostawiając na niej widoczne ślady. Następnie poszedł do kuchni, gdzie nożem okaleczył swoje prawe udo, aby w razie wezwania policji, móc usprawiedliwić się rzekomym atakiem na niego i koniecznością samoobrony.
Jest to już drugi raz, kiedy artysta ma do czynienia z odpowiedzialnością karną. Wcześniej został aresztowany za nadużywanie narkotyków i skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności oraz 2 lata w zawieszeniu.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.