[Korea Płd] Rain i Kim Tae Hee planują ślub w lutym tego roku!

Rain i Kim Tae Hee oficjalnie ogłosili, że pobiorą się w kościele katolickim w dniu 19 lutego 2017 roku, a przynajmniej według źródeł multimedialnych. Para jest ze sobą już 4 lata, zaś Kim zapytana w trakcie wywiadu dla InStyle Magazine, jak to jest między nią a jej ukochanym odpowiedziała:
„Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jemy razem dobre jedzenie i dużo rozmawiamy. Mamy wiele wspólnego, a nawet jesteśmy do siebie podobni. Jestem raczej cichą osobą, ale Rain jest zabawny, dzięki czemu nasze rozmowy nigdy się nie kończą.”.
To nie jest pierwszy raz, kiedy raporty ślubne krążą wokół pary. W listopadzie 2015 roku, pojawiły się doniesienia, że para planuje pobrać się w Wigilię tego samego roku, lecz obie strony stanowczo temu zaprzeczyły. W ubiegłym roku, a konkretnie w maju, również pojawiły się spekulacje twierdzące, że Rain ma zamiar zabrać swoją ukochaną do Jeju Island. Miejmy więc nadzieję, że obecna data ślubu jest pewną, prawdziwa informacją, a nie jedynie kolejnymi wymysłami ludzi.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.