[Korea Płd] PSY prezentuje nową piosenkę na koncercie

Południowokoreański raper PSY, który zasłynął w zeszłym roku na całym świecie przebojem “Gangnam Style” niedawno opublikował nowy utwór o tytule “Gentleman”, którego wykonanie na żywo mogli obserwować fani na całym świecie, dzięki live-stream koncertu “Happening”.

Koncert miał miejsce na arenie Seoul World Cup w sobotę 13 kwietnia 2013. Oprócz nowej piosenki PSY przypomniał fanom swoje poprzednie utwory, takie jak “Right Now”, czy wspomniany wcześniej “Gangnam style”.

O swoim nowym utworze PSY wypowiedział się w następujący sposób “Nieważne, czy piosenka zostanie hitem. Od 12 lat pracuję w branży rozrywkowej, (…) więc nawet jeśli utwór nie będzie popularny, to fani na pewno nie uznają mnie za gwiazdkę jednego przeboju.” Ważnym zaznaczenia jest fakt, że nowa piosenka PSY’a już w ciągu pierwszej doby od ukazania się na YouTube zebrała ponad 13,8 mln wyświetleń – to więcej niż poprzedni rekordzista w tej kategorii, teledysk do piosenki “Boyfriend” Justina Biebera, który w ciągu pierwszych 24h zebrał zaledwie 8 mln wyświetleń.

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.