[Korea Płd] Przyjaciel Choizy wypowiada się na temat plotek

W ostatnim czasie, jak zapewne zdążyliście zauważyć, głośno było o trafieniu Sulli na izbę przyjęć. Jedną z wersji było to, że próbowała popełnić samobójstwo z powodu problemów w związku z Choizą. Jednakże właśnie w tym momencie przybywa jego przyjaciel, aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do szczęścia zakochanej pary!
Podczas wywiadu pierwsze co powiedział to – „Wczoraj nie byłem w stanie dowiedzieć się niczego szczegółowego od Choizy i Sulli, to był ciężki dzień dla nich, aczkolwiek słyszałem, że mnóstwo osób przypuszcza, że ci są nieszczęśliwi, a ich związek chyli się ku upadkowi. Pogłoski o ich nadchodzącym zerwaniu i złych relacjach są nonsensem.”, następnie kontynuował – „Wiem, że występuje u nich spora różnica wieku, lecz Choiza jest bardzo taktowny i opiekuńczy w stosunku do Sulli, która jest młoda i wrażliwa. Oboje są ze sobą bardzo związani, łączą ich bardzo silne uczucia oraz poważne plany na przyszłość, dlatego przedstawianie ich związku w złym świetle to idiotyzm.”, aż w końcu poprosił – „Oni są parą i bardzo się kochają, więc proszę, okażcie im wsparcie i zrozumienie, zamiast dokonywać spekulacji.”.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.