[Korea Płd] Protesty przeciwko inauguracji Donalda Trumpa

Dnia wczorajszego grupa kobiet zwąca się Women’s March on Washington rozpoczęła protesty przeciwko Donaldowi Trumpowi i tym samym zyskała rozgłos oraz poparcie na skalę światową. Demonstracje odbyły się nawet w Seulu w Korei Południowej.
Na całym świecie miało miejsce ponad 600 protestów tyczących się inauguracji prezydenta. 20 stycznia 2017 roku w Seulu, około 1000 osób przemaszerowało przez Gangnam, aby wyrazić swój sprzeciw związany z seksizmem, rasizmem oraz uciskiem, który propagowany jest przez Donalda Trumpa. Ludzie łączyli się w solidarności przez 3 godziny, w celu zwiększenia świadomości publicznej na temat problemów wewnętrznych, w tym zakazu dokonywania aborcji i dyskryminacji seksualnej.
Poniżej znajdziecie kilka zdjęć związanych z demonstracją.

View post on imgur.com


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.