[Korea Płd] Powrót BigBang

Jeden z najsławniejszych koreańskich zespołów w końcu powrócił na scenę z dwoma teledyskami. Ich powrót był bardzo oczekiwany ale jak widać nie zawiedli swoich fanów wracając z dwoma bardzo oryginalnymi piosenkami.
Teledyski BigBang’ów „Loser” i „Bae Bae” zostały obejrzane przez kilka milionów osób, a od ich pojawienia się w internecie minął zaledwie dzień! Po kilku godzinach ukazania się w internecie oba teledyski miały ponad milion wyświetleń.
Od godziny 7 rano nowo wydany album “M” Big Bang’ów został hitem nr 1 na iTunes Singles Chart w aż 10 krajach, w tym Hongkongu, Indonezji, Makao, Malezji, Filipinach, Rumunii, Singapurze, Tajlandii, Tajwanie i Wietnamie !
BigBang dostało się także do rankingu 10 najlepszych w kilkunastu innych krajach. Są na 2 miejscu w Argentynie, Paragwaju, i na Łotwie, na 3 miejscu w Kambodży i Szwecji, 7 w Nowej Zelandii, Finlandii i Brunei, 8 w Kolumbii i Meksyku, i 10 w Kanadzie i Republice Czeskiej. Ponadto zostały również dostrzeżone na 68 w USA, 51 w Kanadzie, i 81 w Wielkiej Brytanii.
Jest to naprawdę świetny początek dla zespołu czego gratulujemy.
Jeśli jesteście zaciekawieni ich powrotem, to teledyski możecie obejrzeć poniżej.Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.